תפריט האתר
עגלת הקניות

UNDERDOG - מוצרי עיצוב שיער לגברים

UNDERDOG - מוצרי עיצוב שיער לגברים
וקס על בסיס מים וקס על בסיס מים
חדש באתר
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ברק גבוהוקס על בסיס מים לעיצוב השיער ואחיזה חזקה, תוך הקפדה על מראה שיער מבריק לאורך זמן.הוראות שימוש:לאחר החפיפה יש לייבש את השיער בעזרת מגבת עד לקבלת שיער לח, לאחר מכן להניח את הווקס על היד לעסות מעט למרוח על סיב השיער ולעצב כנדרש.(1-10) חוזק - 9(1-10) ברק - 10מכיל: 100 מ"ל..
₪80
חימר אפור חימר אפור
חדש באתר
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה בינונית | ברק נמוךוקס על בסיס חימר קאוולין אפור לעיצוב השיער תוך הקפדה על אחיזה עדינה ומראה סמי מט.הוראות שימוש: יש לייבש את השיער בעזרת פאן ולאחר מכן יש להניח את החימר על כפות הידיים לעסות היטב ולהניח על השיער, לסיום יש לבצע פאן נוסף על השיער בכדי לעצבו כרצוי.(1-10) חוזק - 3(1-10) ברק - 2מכיל..
₪80
פומייד - וקס חזק וגמיש פומייד - וקס חזק וגמיש
חדש באתר
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ברק בינונימיקס וקס משולב מים טהורים ותמציות שמנים לעיצוב השיער תוך הקפדה על גמישות סיב השיער וברק טבעי. הוראות שימוש: יש לנגב היטב את השיער לאחר החפיפה בעזרת מגבת עד לייבוש למחצה לאחר מכן להניח על כפות הידיים מעט וקס, לעסות היטב ולעצב את השיער כנדרש. ניתן לשנות את הלוק..
₪80
פייסט - קרם ווקס גמיש פייסט - קרם ווקס גמיש
חדש באתר
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ללא ברקקרם ווקס גמיש לעיצוב ומראה מדיוק ללא ברק. הקרם הייחודי מעבה את סיב השיער ונותן תחושת נפח לאורך זמן.הוראות שימוש: יש לעצב את השיער בעזרת הפאן, לסיום להניח את הפייסט עד לספיגה מלאה ולעצב כראוי.(1-10) חוזק - 7(1-10) ברק - 1מכיל: 100 מ"ל..
₪80
קרם זקן קרם זקן
חדש באתר
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חלשה | ללא ברקקרם זקן מדויק לריכוך והזנת שיער הזקן, השפם ועור הפנים. קרם עשיר המכיל חמאת קוקס וחמאת שיאה לריכוך שיער הפנים ותמציות שמן עץ התה הידוע כנוגד חמצון עוצמתי המטהר את עור הפנים, שיער הזקן והשפם. בעל מראה מט ואחיזה עדינה.הוראות שימוש: לאחר יבוש שיער הפנים יש להניח בנדיבות תו..
₪80
מוצג 1 מתוך 5 מוצרים 5 (1 עמודים)