תפריט האתר
עגלת הקניות

HYLOREN - הילרון

HYLOREN - הילרון

מון פלטין פרופשינל - סדרת הילורן

מעל 25 שנים שאנחנו במון פלטין מאמינים כי טיפוח השיער הוא חלק משגרת הטיפוח היומית. 

כבר בשלהי ההיסטוריה נשים ידעו כי השיער תמיד היה מוקד משיכה והיווה את כרטיס הביקור הראשוני של כלל הנשים בתקופות הקדומות. 

במהלך שלוש השנים האחרונות אנחנו במעבדות הפיתוח של מון פלטין פרופשיונל נעזרים בחברות פיתוח עולמיות כדי להביא אליכן את הבשורה החדשה בטיפוח סיב השיער. 

הבשורה הזו לא יכלה לצאת אליכן הנשים בעולם מבלי שנבדקה שוב ושוב ועברה השבחות רבות כדי להגיע לתוצאה קרובה ככול הניתן לתוצאת שיער מושלמת. 

היום לאחר מספר רב של מחקרים וניסויים* אנחנו גאים להשיק את הפולימר העוצמתי לטיפוח השיער - פולימר החומצה ההיאלרונית. 

מדובר בשילוב של קומפלקס חומצות אמינו וחומצה היאלרונית בריכוז של %94 אשר חודרים לסיב השיער ומעניקים לשיער רכות, לחות עוצמתית ומראה נפלא החל מהטיפול הראשון. בדומה לעור, גם בסיב השיער ישנה משוואה אחת שעובדת תמיד:

מים = לחות = בריאות ונראות חלקה יותר מבריקה יותר ושיער חזק מתמיד. 

הסוד טמון בפולימר העוצמתי – החומצה ההיאלרונית. הודות ליכולת של הפולימר לספוח לחות (מים) עד פי 978 אחוז מגודלו מפיחה בשיער חיות, ברק ונראות חזקה יותר. 

סדרת ההילורן הינה פרי פיתוח של מעבדות מון פלטין ישראל והיא כוללת בתוכה מגוון מוצרים לטיפוח שלל סוגי השיער – בין אם השיער הוא דק ושביר או עבה ומרדני, או שעבר החלקות שונות, אנו במון פלטין יודעים בדיוק מולקולרי איך לטפל בסיב השיער. 

כי לשיער שלך מגיע את הטוב ביותר.

סדרת המוצר: HYLOREN
שמפו הי לורן#1 בעלPH מאוזן והראשון בעולם המכיל את השילוב בין הפולימר העוצמתי חומצה היאלרונית ופולימר הקלציום.תרכובות של חומצות בפורמולציה מדויקת חדשנית להעצמת נפח בשיער דק ודליל ולחיזוק סיב השיער לאורך זמן.הפיתוח החדשני של מעבדות מון פלטין השיג פריצת דרך מדעית ביכולת העצמת הנפח לנשים בעלות שיער דק, ..
₪99
סדרת המוצר: HYLOREN
שמפו אלקליין הי-לורן 1№, בעל PH גבוה וראשון בעולם המכיל את הפולימר העצמתי – חומצה היאלורונית.פורמולציה חדשנית לריכוך , חיזוק ושיקום מראה השיער.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין הצליחו להשיג פריצת דרך מדעית בטיפוח, נראות השיער ושמירה על גוון הצבע לאחר שימוש בשמפו Loren №1Hy.השמפו העוצמתי מענ..
₪99
שמפו לשיער מוחלק הי-לורן פרימיום 1 № שמפו לשיער מוחלק הי-לורן פרימיום 1 №
מוצר להיט
סדרת המוצר: HYLOREN
שמפו לשיער מוחלק היי לורן #1 בעלPH גבוה.הראשון בעולם המכיל את הפולימר העוצמתי חומצה היאלרונית בפורמולציה מדייקת חדשנית לשיקום סיב השיער לאחר תהליכי ההחלקה השונים ולחיזוק ושיפור אינטנסיבי של מראה השיער לאורך זמן.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין השיגו פריצת דרך מדעית בטיפוח וריכוך השיער שעבר..
₪99
סדרת המוצר: HYLOREN
שמפו הי-לורן 1№, בעל PH מאוזן והראשון בעולם המכיל את הפולימר העוצמתי – חומצה היאלורונית.פורמולציה חדשנית לריכוך, חיזוק ושיקום מראה השיער.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין הצליחו להשיג פריצת דרך מדעית בטיפוח, נראות השיער ושמירה על גוון בלונד בוהק לאחר שימוש בשמפו– Loren №1Hy.השמפו העוצמתי מע..
₪99
סדרת המוצר: HYLOREN
מסכת השיער הי לורן #2 הינה המסכה הראשונה בעולם המכילה את תרכובת הפולימר העוצמתי חומצה היאלרונית וקלציום בפורמולציה חדשנית ומעודכנת.הפיתוח החדשני של מעבדות מון פלטין השיג פריצת דרך מדעית ביכולת העצמת הנפח לנשים בעלות שיער דק, דליל ושביר.המסכה אינה מכילה את רכבי המלח המזיקיםSLS /SLES ומעניקה לשיער טיפ..
₪199
מסכה לשיער מוחלק הי-לורן פרימיום 2 № מסכה לשיער מוחלק הי-לורן פרימיום 2 №
מוצר להיט
סדרת המוצר: HYLOREN
מסכת השיער הי לורן #2 הינה המסכה הראשונה בעולם המכילה את הפולימר העוצמתי חומצה היאלרונית בפורמולציה חדשנית ומעודכנת לשיקום השיער לאחר תהליכי ההחלקה השונים ולחיזוק ושיפור מראה השיער לאורך זמן.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין הצליחו להשיג פריצת דרך מדעית בטיפוח ונראות שיער שעבר תהליכי החלקה ..
₪199
סדרת המוצר: HYLOREN
המסכה הראשונה בעולם המכילה את הפולימר העצמתי – חומצה היאלורונית בפורמולציה החדשנית לריכוך, חיזוק ושיקום מראה השיער.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין הצליחו להשיג פריצת דרך מדעית בטיפוח, נראות השיער ושמירה על גוון הצבע לאחר שימוש במסכת שיער פרמיום – Loren №2Hy.המסכה העוצמתית מעניקה לסיב השיע..
₪199
סדרת המוצר: HYLOREN
המסכה הראשונה בעולם המכילה את הפולימר העוצמתי – חומצה היאלורונית בפורמולציה החדשנית לריכוך, חיזוק, שיקום מראה השיער ולהדגשת מראה בלונד בוהק.שלוש שנים של מחקר ופיתוח במעבדות מון פלטין הצליחו להשיג פריצת דרך מדעית בטיפוח, נראות השיער ושמירה על גוון הבלונד הנקי והמוקפד לאחר שימוש במסכת שיער פרמיום –Lor..
₪199
ספריי לשיער יבש Dream Hair
חדש באתר
סדרת המוצר: HYLOREN
פורמולציה מדוקדקת העוטפת את סיב השיער בצורה אופטימלית לכול אורכו ובעזרת חום ( מייבש שיער ) מייצרת שכבה דקה בלתי נראית לסיב השיער הנשמרת למשך מספר ימים . כך הופך ה  DREAM HAIR  את שיער לשיער בעל תחושה חלקה אחידה ומלאת ברק.תכולה: 250 מ"ל..
₪119
ספריי לשיער מוחלק Dream Hair
חדש באתר מוצר להיט
סדרת המוצר: HYLOREN
ספרי קליל ומרענן בתוספת קומפלקס עם חומצה הילרונית ליצירת שיער עוצמתי .מבריק ולשמירה על תוצאות ההחלקה לאורך זמן.  אינו מכיל שמן \ חומרים שומנים. אינו מכיל פרבנים.הוראות שימוש : לאחר חפיפה יש לייבש היטב בעזרת מגבת ולאחר מכן להתיז את המוצר על סיב השיער בקבוצות קטנות עד להספגה של החומר על השיער. חש..
₪119
סרום הי לורן בוסט לשיער דק דליל ושביר עם חומצה היאלורונית
חדש באתר
סדרת המוצר: HYLOREN
מותאם באופן מדויק לבעלות שיער דק ודליל ושיער הנוטה להישבר בעת סירוק או בתהליך הייבוש בפן / מחליק.הסרום העדין מתמקד באזורי השיער הדקים והדלילים והודות לתרכובת הקלציום המדויקת מעניק לשיער תחושת נפח עוצמתית.מכיל חומצה היאלורונית הסופחת לחות ותורמת לתחושת עיבוי השיער מהשורש ועד לקצוות.נספג בסיב השיער ומ..
₪119
סדרת המוצר: HYLOREN
עידן חדש בשמירה על סיב השיער בתהליך הפן,הודות לנוסחה חדשנית בעלת מבנה מולקולרי מדוייק שנרקחה במעבדות מון פלטין המתקדמות, הנוזל מתמקד באזורים הפגומים בסיב השערה על מנת לקבל מרקם שיער אחיד וחלק.הנוסחה המתקדמת עשירה בחומצה היאלרונית עוצמתית שסופחת לחות בעוצמה אינטנסיבית ותורמת לתחושת שיקום השיער מסיב ה..
₪119
מוצג 1 מתוך 12 מוצרים 13 (2 עמודים)