תפריט האתר
עגלת הקניות

UNDERDOG - מוצרי עיצוב שיער לגברים

UNDERDOG - מוצרי עיצוב שיער לגברים
ערכת מוצרים למראה שיער מושלם לגברהערכה מכילה:שמפו & ג'ל רחצה לגבר מועשר בקוויאר שחורלשימוש יום יומי המותאם לגבר. מנקה את עור הקרקפת ביסודיות משאיר את השיער רך נעים למגע ובעל מרקם מצוין לעיצוב וקל לסירוק. מסייע בעיבוי השיער ומראה של שיער מלא. ניקוי אינטנסיבי של עור הקרקפת השמפו מסיע בהעלמת קשקשים..
₪188
וקס על בסיס מים וקס על בסיס מים
אזל מהמלאי
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ברק גבוהוקס על בסיס מים לעיצוב השיער ואחיזה חזקה, תוך הקפדה על מראה שיער מבריק לאורך זמן.הוראות שימוש:לאחר החפיפה יש לייבש את השיער בעזרת מגבת עד לקבלת שיער לח, לאחר מכן להניח את הווקס על היד לעסות מעט למרוח על סיב השיער ולעצב כנדרש.(1-10) חוזק - 9(1-10) ברק - 10מכיל: 100 מ"ל..
₪80
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה בינונית | ברק נמוךוקס על בסיס חימר קאוולין אפור לעיצוב השיער תוך הקפדה על אחיזה עדינה ומראה סמי מט.הוראות שימוש: יש לייבש את השיער בעזרת פאן ולאחר מכן יש להניח את החימר על כפות הידיים לעסות היטב ולהניח על השיער, לסיום יש לבצע פאן נוסף על השיער בכדי לעצבו כרצוי.(1-10) חוזק - 3(1-10) ברק - 2מכיל..
₪80
פומייד - וקס חזק וגמיש פומייד - וקס חזק וגמיש
אזל מהמלאי
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ברק בינונימיקס וקס משולב מים טהורים ותמציות שמנים לעיצוב השיער תוך הקפדה על גמישות סיב השיער וברק טבעי. הוראות שימוש: יש לנגב היטב את השיער לאחר החפיפה בעזרת מגבת עד לייבוש למחצה לאחר מכן להניח על כפות הידיים מעט וקס, לעסות היטב ולעצב את השיער כנדרש. ניתן לשנות את הלוק..
₪80
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חזקה | ללא ברקקרם ווקס גמיש לעיצוב ומראה מדיוק ללא ברק. הקרם הייחודי מעבה את סיב השיער ונותן תחושת נפח לאורך זמן.הוראות שימוש: יש לעצב את השיער בעזרת הפאן, לסיום להניח את הפייסט עד לספיגה מלאה ולעצב כראוי.(1-10) חוזק - 7(1-10) ברק - 1מכיל: 100 מ"ל..
₪80
סדרת המוצר: UNDERDOG
אחיזה חלשה | ללא ברקקרם זקן מדויק לריכוך והזנת שיער הזקן, השפם ועור הפנים. קרם עשיר המכיל חמאת קוקס וחמאת שיאה לריכוך שיער הפנים ותמציות שמן עץ התה הידוע כנוגד חמצון עוצמתי המטהר את עור הפנים, שיער הזקן והשפם. בעל מראה מט ואחיזה עדינה.הוראות שימוש: לאחר יבוש שיער הפנים יש להניח בנדיבות תו..
₪80
מציג 1 עד 6 מתוך 6 (1 עמודים)