תפריט האתר
עגלת הקניות

SILICONE

סדרת המוצר: SILICONE
מיוחד לשיער בעל קצוות פגומים ומפוצלים לשיער יבש או פגום. מתאים במיוחד לפני עיצוב סופי של השיער בפן. טיפול – מחליק את השיער ומחזיר לו את גמישותו ואת הברק הטבעי, תוך העשרתו בסיליקון טהור. מסייע באיחוד קצוות מפוצלים, בטשטוש והאטת התופעה. מראה – מעניק לשיער ברק טבעי ומיוחד. תחושה – מחזיר לשיער את ג..
₪50
סדרת המוצר: SILICONE
מסיכת סיליקון עשירה בויטמינים ומינרלים להענקת גמישות מירבית לשיער ומעטה סיליקון יפהיפיה המגן על השיער, מתאימה לכל סוגי השיער והקרקפת. מומלץ להשתמש בה לאחר חפיפה בשמפו קלאסיק המתאים לסוג השיער. טיפול – מעשירה את השיער בויטמינים ומינרלים חיוניים ומזינה את הקרקפת. מראה – מעניקה לשיער מראה צעיר ורענ..
₪50
סדרת המוצר: SILICONE
ספריי יחודי להגנה על השיער, הענקת ברק וחיוניות ושיפור המראה הכללי של השיער. מספק מעטה הגנה סיליקוני יפייפה לשיער. מראה – מעניק לשיער מראה בוהק ומרהיב תוך מתן דגש על חיוניות השערה. תחושה – מרכך את השיער, תוך הענקת מגע רך וחלק כמשי. השיער נשאר בעל מגע נעים ובניחוח רענן לאורך זמן. הגנה – מגן על השיע..
₪59
סדרת המוצר: SILICONE
רום חדשני על בסיס תמצית גרעיני פשתן. שומר ומגן על השיער בתהליך הייבוש במייבש שיער. עוזר בהתרת קשרים, מסייע בשמירת השיער מפגעי מזג האויר ומפיצול קצוות. מוסיף לשיער גמישות, חיוניות וברק. טיפול – מעניק לשיער מרכיבים חיוניים לשימורו ובריאותו. מראה – מוסיף ברק וזוהר לסידור השיער. תחושה – תוספת גמישו..
₪79
סדרת המוצר: SILICONE
קרם יחודי המסייע בהתרת קשרים ולסירוק קל. מוסיף לחות לשיער ומאפשר מגוון אפשרויות רב לעיצוב השיער – גם לשיער מתולתל. טיפול – מעשיר את השיער בקומפלקס סיליקונים לשמירה על מרקם השערה ומעשיר את השיער במינרלים שונים. מראה – מעניק מראה שובב ובוהק לשיער. עיצוב – לעיצוב מושלם לתלתלים או לשיער גלי. תחושה..
₪55
מוצג 1 מתוך 5 מוצרים 5 (1 עמודים)